Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Bilici, Hâkim Adayları İle Söyleşi Gerçekleştirdi

10.03.2020     Kişisel Gelişim Merkezi     3172

Türkiye Adalet Akademisi Kişisel Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen “Akademi Söyleşileri” etkinliklerinin bu haftaki konuğu Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Bilici, 14. Dönem İdari Yargı Hâkim adayları ile “Kamu Maliyesi ve Vergilendirme” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Türkiye Adalet Akademisinde alınan eğitimlerle, vizyon sahibi, birikimli hakim adayları yetiştirildiğini vurgulayan Bilici: “ Bugün burada 14. Dönem İdari Yargı Hakim Adaylarına seslenmek için bulunuyorum. Hem mutluyum hem de oldukça gururluyum. Çok güzel bir mesleğin sahibi olacaksınız. Meslek hayatınızda güzel günler göreceğinize inanıyorum.” dedi.

Ülkemizin kamu maliyesi alanıyla ilgili de bilgilendirme yapan Bilici, özellikle vergi hâkimlerinin çok disiplinli çalışmaları gerektiğini belirtti.

Söyleşi Daire Başkanı Tubanur Karakurt Akkaya’nın yaptığı teşekkür konuşmasına müteakip Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurettin Bilici’ye plaket vermesi ile sona erdi.


GALERİ