15 Kasım – 17 Aralık 2021 Tarihleri Arasında Kadastro Hâkimlerine Yönelik Yargıtay Başkanlığı ve Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Başkanlığında Düzenlenecek Olan Meslek İçi Eğitim Programı Bilgilendirme Metni ve Katılımcı Listesi

2 Kasım 2021
Meslek İçi Eğitim Müdürlüğü

                Kadastro Hâkimlerine yönelik “Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanlığında ve Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 13. Hukuk Dairesi Başkanlığında” 15 Kasım – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında meslek içi eğitim programı kapsamında;

                İlan ekinde isimleri yer alan katılımcılar, Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından; yol süresi hariç, 15 Kasım – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında “Yargıtay 8. Hukuk Dairesi Başkanlığı ve Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 13. Hukuk Dairesi Başkanlığında Düzenlenecek Olan Meslek İçi Eğitim Programına”  katılmak üzere görevlendirilmiştir.

Katılımcıların Ankara’ya geliş – gidiş ulaşım giderleri ve görevlendirildikleri süre boyunca konaklamaları, Harcırah Kanunu kapsamındaki tutarı kadar bağlı bulundukları birim bütçelerinden ödenecektir.

                Eğitimde görevlendirilenlerin eğitim programına düzenli katılımı zorunludur.

                Haklı mazereti olan katılımcıların Hâkimler ve Savcılar Kuruluna mazeret dilekçesi ile başvuruda bulunması ve bu mazeretlerinin Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından kabul edilmesi gerekmektedir.  

Bölge Adliye Mahkemesi Katılımcı listesi.pdf
0,4 MB
Yargıtay Başkanlığı Katılımcı Listesi.pdf
0,4 MB